Przebudowa i modernizacja stron internetowych

Twoja strona wymaga rozbudowy, przebudowy lub odświeżenia?

Masz stronę, ale nie jesteś z niej zadowolony?

Wyślij nam informacje o twoje stronie, o twojej firmie, a także o tym do jakiej grupy odbiorców chciałbyś trafić. Zaproponujemy co można poprawić, wytłumaczymy jakie zmiany są wskazane i dlaczego – zrobimy też wstępną wycenę.
Nie musisz rezygnować ze starej strony
Jeśli nie chcesz pozbywać się starej strony, ale wiesz, że nie spełnia już twoich potrzeb zaproponujemy jej modernizację, pod kontem grafiki z utrzymaniem ciągłości stylu i kolorystyki (lub z całkowitą zmianą szaty graficznej i wizerunku firmy)  
Ocena kosztów modernizacji vs stworzenia nowej strony
Kiedy warto zastanowić się nad przebudową lub modernizacją strony, a kiedy lepiej zrobić ją od nowa?Jasno informujemy, czy efekt końcowy i koszt będą lepsze przy zbudowaniu strony od podstaw, co może się czasem zdarzyć, szczególnie jeśli stara strona została stworzona w edytorze stron lub jest oparta na starym i nie uaktualnianym silniku.
Możliwość dalszej rozbudowy
Jednym z kluczowych dla nas aspektów przy przebudowie i modernizacji strony jest to, żeby strona którą tworzymy oferowała możliwość dalszej rozbudowy. Projektujemy strony tak, żeby każda z nich mogła zostać w przyszłości rozbudowana aby sprostać nowym potrzebom biznesowym.
Rozwój funkcjonalności
Wraz z rozwojem biznesu rosną też potrzeby firmy, dlatego też oferujemy rozbudowę stron i sklepów pod względem funkcjonalności.
Usprawnienia
Przedyskutujemy usprawnienia, jakie można wprowadzić przy okazji przeróbki strony takie jak optymalizacja SEO, czy przebudowa struktury menu, tak by była bardziej intuicyjna i użyteczna.
Optymalizacja na urządzenia mobilne
Dostosujemy stronę do wyświetlania na ekranach telefonów i tabletów oraz do monitorów o różnych parametrach.