SEO

Nas znalazłeś - teraz ty daj się znaleźć innym

Pozycjonujemy strony według rekomendacji SEO Google White Hat czyli etycznych metod pozycjonowania, których wartość nie spadnie po aktualizacji algorytmu

Po co pozycjonować stronę?
Jeśli działasz na rynku, na którym istnieje duża konkurencja bardzo prawdopodobne jest to, że pozycja twojej strony w wyszukiwarce ma duży wpływ na liczbę potencjalnych klientów trafiających na twoją firmę. Dzięki wstępnemu pozycjonowaniu twoja strona pokaże się wyżej w naturalnych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania dotyczących zapytań o konkretne usługi lub produkty.

Linki i adresy URL
Jednym z ważniejszych elementów przy optymalizacji strony pod SEO jest logika linków, oraz słowa kluczowe w nich użyte. Dlatego też analizujemy linki i adresy URL i jeśli zajdzie taka potrzeba to je przebudowujemy. Dodajemy też wewnętrzne linkowanie i breadcrumbs.
Modyfikacja kodu
W kodzie nie powinno być pustych znaczników, które często są dodawane przez edytory wizualne. Po pierwsze strona wtedy dłużej się ładuje, bo jest cięższa co negatywnie wpływa na jej pozycję w wyszukiwarce, po drugie, algorytmy wyszukiwarek biorą pod uwagę balans między ilością treści a ilością znaczników.
Optymalizacja obrazów i skryptów
Długi czas ładowania strony wpływa negatywnie na jej pozycję w wyszukiwarce, dlatego warto też zadbać o to, żeby zoptymalizować grafiki oraz zmniejszyć ilość elementów, które odwiedzający musi ściągnąć na swój komputer.  
Oferujemy wstępne pozycjonowanie oparte na najnowszych informacjach dotyczących algorytmu pozycjonowania stron firmy Google (White Hat). Sam algorytm według którego firma Google tworzy ranking stron jest tajemnicą, ale pracownicy Google przy okazji aktualizacji algorytmu często ujawniają jakie czynniki wpływają na pozycję strony w wyszukiwarce. Motywowane jest to tym, że celem algorytmu Google jest ocena użyteczności stron dla użytkowników wysyłających zapytania o konkretne hasła - im bardziej użyteczne wyniki, tym częściej użytkownicy będą korzystać z wyszukiwarki. Tak więc, cel Google - oferowanie wyników wyszukiwania dopasowanych do potrzeb powinien być w teorii zbieżny z celem posiadacza strony - dotarcia do jak największej liczby klientów. Jednak aby tak to działało należy ułatwić pracę robotom zbierającym informacje o stronach internetowych wykorzystując techniki wstępnego pozycjonowania:

Treści
Dodatkowo, modyfikujemy i wstawiamy treści, tak, żeby występowały w nich wyrażenia, na które warto się pozycjonować. Zwracamy przy tym uwagę na wygląd strony i na to, żeby pozostała funkcjonalna.
Responsywność
To czy strona wygląda dobrze oraz jest łatwa w obsłudze i zachowuje całą swoją funkcjonalność na każdym urządzeniu, także mobilnym, wpływa na jej pozycję w rankingu stron.
Dostępność
Modyfikujemy strony tak, żeby były bardziej funkcjonalne i przyjazne dla wszystkich użytkowników - także tych o specjalnych potrzebach, co jest jednym z kryteriów Google przy ustalaniu pozycji strony w wynikach wyszukiwania.