Projekty graficzne

jasny przekaz, dostosowanie do grupy docelowej

Zamysł projektowania graficznego

Projekty graficzne przede wszystkim muszą nieść ze sobą jasny przekaz - nie mają być one tylko piękne, a raczej użyteczne i maksymalnie czytelne. W naszych projektach skupiamy się na tym, żeby jak najlepiej przedstawiały treść i informowały o kluczowych aspektach. Dzięki zastosowaniu obrazów i ułożeniu treści kluczowe informacje są czytelne i zapadają w pamięć.  

Banery i slajdy na strony i sklepy

Do każdej strony warto zamówić banery i slajdy, które zwrócą uwagę i jednocześnie wkomponują się w projekt graficzny strony. Aby stworzyć dobry slajd, należy go odpowiednio dobrać pod względem kolorystycznym oraz ułożenia treści i typu czcionki - tak, aby tworzył całość z oprawą graficzną, która go otacza.

READ MORE

Katalogi i oferty

Projektujemy katalogi produktów, ulotki informacyjne oraz oferty i przygotowujemy je pod druk. Nasze katalogi i oferty znalazły się w gazetach oraz na targach. Ładny projekt oferty dla sponsorów, czy przejrzystość cennika usług mogą być kluczowe do tego, aby ktoś zdecydował się skorzystać z oferowanych przez nas usług.

READ MORE

Projekty wizytówek i papierów firmowych

Projektujemy wizytówki w różnych formatach, także tych niestandardowych. Przy projektowaniu wizytówek naszym głównym kryterium jest użyteczność, to znaczy czy wszystkie kluczowe informacje są łatwo dostępne, oraz to, czy wizytówka jest atrakcyjna wizualnie, a tym samym łatwiej zapada w pamięć.

READ MORE

Design dokumentów PDF

Ładny projekt CV, raportu postępów, listu do sponsorów czy planu rozwoju biznesu może dużo zmienić i zwrócić na nas uwagę w zalewie informacji graficznych i tekstowych, oraz gdy trzeba konkurować z wieloma innymi ludźmi i firmami, i gdy rekruterzy i klienci oceniają naszą ofertę w 2-5 sekund. Jedyne co liczy się w tym pierwszym kontakcie to design.

READ MORE

Szablony e-mail

Szablony e-mail są kluczowe szczególnie do sklepów internetowych, gdzie emaile są wysyłane by potwierdzić każdą operację. Jasny przekaz informacji oraz dopracowany design zwiększa wiarygodność.

READ MORE

Inne projekty

Realizujemy też nietypowe zamówienia, na przykład na nadruki na samochody, na plakaty, roll-upy czy filmy reklamowe i prezentacje.

READ MORE